Kilka linków do stron, które odwiedziłem w zeszłym tygodniu, i które uznałem za ciekawe.

A jednak. Postanowiłem zrobić z tego wpis cykliczny. W każdą sobotę pojawi się kilka linków, które warto sprawdzić. W niedzielę nie będzie wpisów wcale, ale za to na sto pro wrzucę coś na fanpage, więc nie zapomnij polajkować także po prawej. 🙂 Od poniedziałku do piątku zaś, wpisy będą się pojawiały w różnych częstotliwościach. Muszę popróbować różnych kombinacji i ostatecznie ustalę jakiś harmonogram. 🙂 Ogarnij to:

  • How to peel banana like a monkey – na początek mały tutorial. Ja całe życie obierałem banana w teoretycznie zły sposób i nie wiem czy przestanę.  
  • The World as 100 people – świetna infografika. Kilka statystyk o tym, jak wyglądał by nasz świat, jeśli populację zmniejszyć do setki. (btw. czy też czytasz wszystkie słowa po angielsku, a cyfrę po polsku? 😀 “the world as STO people”)
  • What It’s Like to Be a Window Cleaner in New York City – tutaj fajna historia. Zobacz jak to jest mieszkać w Nowym Jorku i codziennie patrzeć na niego z góry 🙂
  • Kraków jakiego turyści nie znają – kilka fajnych miejsc w Krakowie, które warto odwiedzić jeśli wbijasz na weekend lub nawet jeśli tam mieszkasz 🙂
  • RosettaProject – na koniec coś większego. Naucz się dowolnego języka. Wejdź sam i sprawdź.

Podoba Ci się taka forma sobotniego wpisu? Co o tym myślisz? Podziel się w komentarzu.

photo credit: C!… via photopin cc